Üniversitemiz ile Autodesk firması arasında yapılan anlaşma kapsamında Autodesk yazılımları eğitim kurumları için 3 yıl süre ile ücretsiz olarak tüm akademik personellerimiz ve öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır. İlgili programlardan faydalanmak isteyen akademik personellerimizin başkanlığımıza başvurmaları gerekmektedir. Öğrencilerimiz ise kendi bölümlerindeki öğretim elemanları vasıtası ile yazılımları temin edebileceklerdir.
Anlaşma kapsamındaki yazılımlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.
Eğitim Kurumları İçin Ücretsiz Autodesk Yazılımları
Autodesk, Akademik Kaynak Merkezi vasıtası ile AutoCAD, Autodesk Inventor, Autodesk Revit, Autodesk Alias, Autodesk 3ds Max ve Autodesk Maya gibi alanlarında lider otuzdan fazla ürünün lisanslarına eğitim kurumları için ücretsiz erişim sağlayabilmektedir.
Autodesk Akademik Kaynak Merkezi İle Sunulan Yazılımlar
AutoCAD, AutoCAD Architecture, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Electrical, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Mechanical, AutoCAD MEP, AutoCAD Plant 3D, AutoCAD Raster Design, AutoCAD Structural Detailing, Autodesk 3ds Max, Autodesk 3ds Max Design, Autodesk Alias Automotive, Autodesk Alias Design, Autodesk Ecotect Analysis, Autodesk Infrastructure Modeler, Autodesk Inventor Professional, Autodesk Maya, Autodesk MotionBuilder, Autodesk Mudbox, Autodesk Navisworks Manage, Autodesk Quantity Takeoff, Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP, Autodesk Revit Structure, Autodesk Robot Structural Analysis Professional, Autodesk Showcase, Autodesk Simulation Moldflow Adviser Ultimate, Autodesk Simulation Multiphysics, Autodesk SketchBook Designer, Autodesk Softimage ve Autodesk Vault Professional yazılımlarından oluşmaktadır. Autodesk’in Bazı Ücretsiz Web ve Mobil Uygulamaları
Pixlr Editor, Pixlr Express, Autodesk Sketchbook Express, Autodesk 123D Design, Autodesk 123D Catch, AutoCAD WS, Autodesk HomeSty uygulamalarıdır.